Lira CUP

Rusza Omega Match Cup

W najbliższa sobotę wystartuje pierwszy mecz  cyklu zaliczanego do rankingu Pucharu Świata w Match Racingu organizowanego przez środowisko związane z klasą omega.

Nie wystarczy nam żeglowanie na wszystkich akwenach w kraju  i nie wystarczy nam flota. Mecze są wspaniałą dyscyplina rozwijająca umiejętności żeglarskie. Budują zaufanie w załodze, trenują timing, zgranie zespołu oraz nie wybaczają błędów manewrowych. Samo uczestnictwo w regatach meczowych to dokonały trening przed regatami flotowymi, które zawsze będą podstawą funkcjonowania klasy omega.

Organizatorem regat jest Kościański Klub Żeglarski z inicjatywy załogi żeglującej regularnie w regatach flotowych LIRA Sailing Team.

Sponsorem strategicznym regat jest firma LIRA – wytwórnia pasz

Patronat medialny sprawują: Radio Elka, Panorama Leszczyńska, Gazeta Kościańska

Sponsorami regat są: Coccodrillo, Grupa Enea, Widpol, P.Domagała MAGIK, Mlekovita, Fabryka Urządzeń Kolejowych, Folplast, Spółdzielcza Grupa Bankowa, Agro Handel, Narzędziowiec, ALVO, Zakład Poligraficzny Madruk, Lasy Państwowe, MATT Automotive, Biuro Reklamy  oraz  Specjalistyczny Gabinet Chirurgiczny Zbigniewa Szewczyka

Organizator zapewnia wszystkim uczestnikom: 6 łódek do ścigania się, profesjonalną ekipę sędziowską złożoną z trzech wykfalifikowanych sędziów, zabezpieczenie ratownicze na wodzie, nagrody rzeczowe za trzy pierwsze miejsca, w sobotni wieczór imprezę integracyjna dla załóg i zaproszonych gości oraz kilka niespodzianek…

Wpisowe 0zł

Klasa Omega zaprasza !

 
lista startowa na LIRA Cup Kościan:

Dodaj komentarz

Adres elektroniczny nie będzie publicznie widoczny.

*

*