Zapraszamy do współpracy !

Zostań organizatorem Pucharu Polski Klasy Omega !

Zapraszamy organizatorów regat do współpracy przy organizacji cyklu Omega Cup Puchar Polski 2014. W sezonie 2013 rozegraliśmy cykl siedmiu regat flotowych w Pszczynie, Dąbrowie Górniczej, Gdańsku, Pucku, Zalewie, Szczecinie i Żninie. Rozegraliśmy trzy imprezy meczowe: w Kościanie, Niesulicach i Złotej Górze. Najwyższą frekwencję zanotowaliśmy w Pucku, gdzie zjechały 45 załogi. W całym przedsięwzięciu udział wzięło ponad 80 załóg. Idąc tropem bardzo udanego sezonu przygotowaliśmy na nadchodzący szereg pomysłów, które jeszcze podniosą frekwencję oraz poziom organizacyjny.

Klasa omega jest obecnie największa flotą seniorską łodzi klasowych w kraju. Pojawiamy się w każdym rejonie Polski, żeglujemy na bardzo różnych akwenach od małych jezior po Bałtyk. Jesteśmy otwarci na ciągły rozwój swoich umiejętności, chętnie odwiedzimy nowe miejsca i poznamy nowe środowiska żeglarskie.

Współpracujemy z najlepszymi organizatorami, pozostawiamy po sobie dobre wspomnienie, promujemy miejsca i organizatorów. Tworzymy pozytywną atmosferę do rozwoju miejsc i wydarzeń.

Zostań organizatorem naszych regat, skontaktuj się z nami:  info@klasaomega.pl

Zapraszamy do współpracy !

Zarząd Polskiego Związku klasy Omega

Dodaj komentarz

Adres elektroniczny nie będzie publicznie widoczny.

*

*