Zapraszamy do Sławy !

Zapraszamy do Sławy na wyjątkową imprezę żeglarską: Obchody 70lecia klasy Omega.

Obchody rozpoczynają się  w piątek od regat, które tym razem będą uzupełnieniem bogatego programu jaki przewidziano do niedzieli.

W programie między innymi zaprezentujemy książkę , która została wydana przez Polski Związek Klasy Omega upamiętniającą 70 lat tradycji. Przewidzieliśmy dwa panele dyskusyjne: pierwszy dotyczący wspomnień i nieodkrytych faktów przez autora książki Jarka Cieślaka, dugi dotyczący rozwoju klasy oraz kierunku ewolucji przepisów technicznych. Wypowiedzą się Mistrzowie Polski, szkutnicy oraz początkujący zawodnicy klasy.

Oprócz regat w naszych flotach sport i standard rywalizować będą oldtimery omegowe, które będziemy mogli podziwiać na lądzie oraz w bezpośredniej walce. By wystartować w regatach nie trzeba przywozić własnej łódki. Istnieje możliwość wypożyczenia omegi, łódki te będą rywalizowały w kategorii „turystyczna”. W sobotę zaplanowano wyścig Masters tylko dla gości charakteryzujących się doświadczeniem wygranej przynajmniej jednej edycji regat oraz odpowiednią metryką.

Uzupełnieniem wyścigów oraz spotkań będzie bankiet oraz koncerty.

Zapraszamy do Sławy !

Więcej na www.klasaomega.pl

 

 

 

Dodaj komentarz

Adres elektroniczny nie będzie publicznie widoczny.

*

*